Wrestling Forum banner

[B]RAW Doggin’ It: 8 sept Discussiedraad: AJ Lee vs Becky, de Usos zijn oear[/B]

17K views 780 replies 79 participants last post by  hassan83  
#1 ·
Image
 
#4 ·
LA Knights begrafenis doet Zack Ryder's begrafenis in 2012 lijken op een Steve Austin boeking uit 1998. Hij werd letterlijk vervangen door het dikke overblijfsel van de Bloodline waar niemand om geeft. Een Jey Uso en LA Knight team zou een hoop merchandise-verkoop hebben gegenereerd, maar al het geld dat van LA Knight komt, is vies. Fuck jou Paul Ledick.
 
#12 ·
LA Knight's begrafenis doet Zack Ryder's begrafenis in 2012 lijken op een boeking van Steve Austin uit 1998. Hij werd letterlijk vervangen door het dikke overblijfsel van de Bloodline waar niemand om geeft. Een Jey Uso en LA Knight team zou een hoop merchandise-verkoop hebben opgeleverd, maar al het geld dat van LA Knight komt, is vies. Fuck jou Paul Ledick.
Wil je echt, te goeder trouw, dat LA Knight nog maandenlang vastzit bij Rollins? Hij had vorige week al een wedstrijd met Jey tegen Bron en Bronson. Laat de man verder gaan.
 
#6 ·
Ik zal terug moeten gaan en ernaar moeten zoeken, maar ik heb absoluut gezegd dat ze The Usos binnen het jaar weer zouden herenigen nadat Jey domweg in die 'main event'-plek bij WrestleMania was geplaatst. Wat een grap.

Als ze aan hun oorspronkelijke plan hadden vastgehouden, zou Jey in exact dezelfde positie hebben gezeten als nu. Punk zou Gunther bij WrestleMania hebben verslagen voor de wereldtitel en een fatsoenlijke run hebben gehad, en niet het hele verdomde jaar de stank van Rollins aan zich hebben gehad. Reigns en Rollins hadden deze verdomde, nooit eindigende, verdomde vete die al bijna twaalf jaar aan de gang is kunnen afsluiten en iets nieuws kunnen doen.

Verdomme.
 
#13 ·
Ik zal terug moeten gaan en ernaar moeten zoeken, maar ik heb absoluut gezegd dat ze The Usos binnen het jaar weer zouden herenigen nadat Jey domweg in die 'main event'-plek bij WrestleMania was geplaatst. Wat een grap.

Als ze aan hun oorspronkelijke plan hadden vastgehouden, zou Jey in precies dezelfde positie zijn geweest als nu. Punk had Gunther bij WrestleMania verslagen voor de World titel en een fatsoenlijke run gehad, en had niet het hele jaar de stank van Rollins aan zich gehad. Reigns en Rollins hadden deze verdraaide, nooit eindigende, verdraaide vete die al bijna twaalf jaar bezig is kunnen afsluiten en iets nieuws kunnen doen.

Verdomme.
Het is Triple H. Hij zou wel een andere manier vinden om het te verknallen. Dat is alles wat hij kan.
 
  • Sad
Reactions: LIKE MUSSOLIIINIII
#15 ·
 
#22 ·
Tijdens het Divas-tijdperk en de carrière van AJ Lee was ik gestopt met het kijken naar WWE. Ik denk dat het Ruthless Aggression-tijdperk ook rond die tijd plaatsvond. Dit zal mijn eerste officiële kennismaking zijn met AJ Lee en wat ze te bieden heeft. Laat het knallen!
 
#24 ·
Image


Image
 
  • Like
  • Love
Reactions: USCena and DOPA
#28 ·
#38 ·
Image